Bugün: 15.07.2020

TRİBÜN NE ZAMAN YAPILACAK?

TRİBÜN NE ZAMAN YAPILACAK?
Artvin’de spor sıkıntılı yıllar geçiriyor. Amatör Spor Kulüpleri zaman zaman eksikleri, yapılmayanları, yapılması gerekenleri kamuoyu ile paylaşarak bilgi veriyor. Vatandaşlar, görüşlerini, dileklerini anlatıyor.14.11.2016 10:42


 Borçka İlçe Stadı’nın tribünlerinin bir an önce yapılmasını isteyen Borçkalılar, “Borçka İlçe Stadı’nın tribünleri gerçekten çok kötü, uyduruk yapılmış, üstü açık ve çok kötü görüntü veren portatif bir tribün. Biz sporseverler bundan dolayı üzülüyoruz. Stat güzel oldu, ışıklandırmaları var, ama en önemlisi buraya gelecek seyirci için bir yer yani tribün yapılmamış. Proje yapıldığı, ihaleye çıkılacağı söyleniyor. Ama bunu yıllardır söylüyorlar. Net bir bilgi istiyoruz. Projede nasıl yapılacağı ile ilgili çizim çalışması yapılmış. Ama ne zaman yapılacağı belirtilmiş değil.
 Sorumuz çok basit ve kısa. Borçka İlçe Stadı’nın Tribün sorunu ne zaman bitecek? Ne zaman ihaleye çıkılacak. Ne zaman başlanacak?  Yetkililerden net cevap bekliyoruz. Bugüne kadar yapıyoruz, yapılacak, yapacağız dendi. Biz de ne zaman sorusunu soruyoruz. Çünkü çok kötü bir görüntü var. Kocaman bir stad ve bu stada yakışmayan 200-300 kişilik portatif  çok kötü bir tribün.  Borçka’ya yakışmıyor. Biz bunun cevabını bekliyoruz. İhalelerin Kasım ayı içinde yapılacağı söyleniyor.  İnşallah öyle olur.” İfadelerine yer verdiler.
HABER: SAMİ ÖZÇELİK


Etiketler: stad

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.