Bugün: 17.01.2021

ORDU’DAN ARTVİN’E ZİYARET

ORDU’DAN ARTVİN’E ZİYARET
Artvin Defterdarlığı hafta sonu önemi isimleri misafir etti. Ordu defterdarlığında görev yapan personel ve yöneticiler Artvin’e gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu. 10.10.2019 10:15
Ordu defterdarlığı personeli ve yöneticileri Artvin Defterdarlığını ziyaret etti. Turizm amaçlı gerçekleşen ziyarette Artvin’in doğal güzellikleri tanıtılarak yöresel yiyecekler ikram edildi.
Artvin Defterdarı Mustafa Yılmaz Şimşek ve eşi Ayşe Şimşek, defterdarlık personeli birlikte gelen misafirlere eşlik etti.
Artvin Kafkasör yaylası başta olmak üzer bir birinden önemli turistlik bölgelerini gezen misafirler Artvin’in doğal güzelliklerine hayran kaldıklarını belirttiler. Artvinlinin cana yakın misafirperver inanların yaşadığı bir kent olarak hatırlayacaklarını ifade ederek, en kısa zamanda yeniden geleceklerini belirttiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Defterdar Mustafa Yılmaz Şimşek, iki defterdarlık personeli hafta sonu güzel dostluklar kurdu. Kendilerini ilimizde konut etmekten büyük mutluluk duyduk." dedi.


Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Alt2 haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.