Bugün: 06.08.2020

MURGUL ÖNCEKİ BELEDİYE BAŞKANI MEHMET YILDIRIM'IN ANNESI HİKMİYE YILDIRIM (82) SONSUZLUĞA UĞURLANDI

MURGUL ÖNCEKİ BELEDİYE BAŞKANI MEHMET YILDIRIM'IN ANNESI HİKMİYE YILDIRIM (82) SONSUZLUĞA UĞURLANDI
MURGUL ÖNCEKİ BELEDİYE BAŞKANI MEHMET YILDIRIM'IN ANNESI HİKMİYE YILDIRIM (82) SONSUZLUĞA UĞURLANDI 06.07.2020 10:13

Murgul bir değerini daha sonsuzluğa uğurladı. Murgul Belediyesi eski başkanı Mehmet Yıldırım'ın annesi Hikmiye Yıldırım, sonsuzluğa uğurlandı.

Yaşlılığa bağlı çoklu organ yetmezliği nedeniyle 20 gündür, tedavi gördüğü Artvin Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde 3 Temmuz 2020 tarihinde vefat eden Hikmiye Yıldırım, 4 Temmuz 2020 tarihinde Murgul korucular(Gevul) köyünde sonsuzluğa uğurlandı.

Yıldırım'ın cenazesine,, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, Hopa Belediye Başkanı, Taner Ekmekçi, Artvin Belediyesi Koordinatörü Cüneyt Öztürk, Kemalpaşa Belediyesi Eski Başkanı yakın zamanda annesini sonsuzluğa uğurlayan Yalçın Emiralioğlu, CHP İl Başkan Yardımcısı Asiye Akın Ergül,CHP Murgul İlçe Başkanı Mehmet Durmuş, Artvin Belediyesi Meclis Üyesi Kazım Keskin,, Artvin Faal Gazeteciler Derneğı (AFGAD) Başkan Yardımcısı Sami Özçelik, dost, akraba ve ailesi katıldı.

Aşağı Korucular Köyünde öğlen sonrası koronavirüs mücadelesi kapsamında sosyal medafenin dikkate alındığı aile mezarlığında kılınan cenaze namazının ardından sonsuzluğa uğurlanan Hikmiye Yıldırım 3 çocuk annesi ve 82 yaşındaydı.

Cenaze sonrası acılarını paylaşan dostlarına teşekkür eden Murgul Belediyesi eski başkanı Mehmet Yıldırım, yaprığı teşekkür konuşmasında;
"Annemin vefatından sonra bizi gerek telefonla arayan, gerek mesaj çeken ve pandemi dolayısı ile kısıtlı sayıda insanın gelebildiği cenazemizde bizi yalnız bırakmayan tüm dost akraba ve arkadaşlarımıza acımızı paylaştıkları için çok teşekkür ediyorum.

Bu arada aynı günde vefat eden Murgul Engelliler Derneği Başkanı Metin Merttürk'ün Annesi Fikriye Merttürk teyzemize de Allah Rahmet etsin. Mekanı cennet olsun. Metin kardeşimizin ve Merttürk ailesinin başı sağolsun. Annem ile birlikte aynı günde sonsuzluğa uğurlamış olduk." dedi.

Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Alt2 haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.