Bugün: 10.12.2019

DERGİZ TATİL KÖYÜNDEN TEŞEKKÜR

DERGİZ TATİL KÖYÜNDEN TEŞEKKÜR
Artvin'in geleceği en önemli lokomotifi olarak görülen turizm sektöründe Artvin'e çok büyük bir yatırım yaparak hizmet sunan Dergiz Tatil Köyü'nün asfaltsız olan 250 metrelik yolu asfaltla kaplandı.31.07.2019 12:52
Türkiye'nin, dünyanın her yerinden turistin ağırlandığı, adeta vitrinini oluşturduğu Dergiz Tatil Köyü'nün yolu asfalt olunca büyük bir eksiklik giderilmiş oldu.
Turizm sektöründe devlet özel sektör tarafından yapılan yatırımlarda alt yapı ve finans desteği sağlanıyor. Dergiz Tatil Köyü Derla Grubun tamamen kendi imkanlarıyla yaptığı Artvin için çok önemli bir proje. 
Artvin'de istihdam sağlayan ve turizm alanında ekonomik çarkın önemli dişlilerinden Dergiz Tatil köyü "Yılın En İyi Doğa Turizmi” ödülünü alan Derla Grubun Artvin'e kazandırdığı tesis oldu. 
Yolun asfaltlanması ile ilgili yerel gazetelerde haberler çıkmıştı. Artvin İl Özel İdaresi, turizme büyük katkı sunan tesis yolunun asfaltını döktü. Derla Grup yönetim kurulu başkanı Levent Dervişoğlu İl Özel İdaresi'ne, emeği geçenlere teşekkür etti. 


Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Alt2 haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.