Bugün: 03.06.2020

ASKF'DEN ÖZKAYA VE ACAR'A ZİYARET!..

ASKF'DEN ÖZKAYA VE ACAR'A ZİYARET!..
ASKF'DEN ÖZKAYA VE ACAR'A ZİYARET!..10.10.2019 10:19

ASKF Genel Başkanı Sadettin Dağ ve Yönetim kurulu Üyeleri önce Orman Bölge Müdürü Mimar Sinan Özkaya'yı makamında ziyaret etti. Burada yapılan sohbette Artvin'e hizmet etmenin onuru konuşuldu.

Mimar Sinan Özkaya konuklarına teşekkür etti.
ASKF Genel Başkanı Dağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri ardından İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atanan Fahri Acar'ı makamında ziyaret etti. Acar ziyaretten dolayı konuklarına teşekkür etti.
Ziyaretler sonrası açıklama yapan ASKF Genel Başkanı Sadettin Dağ, her iki bürokrata başarı dileyerek şunları söyledi

"Artvin Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanlığı olarak görevlerine yeni atanan Artvin Orman Bölge Müdürü Sayın Mimar Sinan ÖZKAYA Bey'e ve Milli Eğitim İl Müdürü Sayın Fahri ACAR Bey'e hayırlı olsun ziyaretini gerçekleştirdik. . Her iki müdürümüzle de Artvin ilinde spor faaliyetlerinin daha iyi nasıl yapılacağı çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan kurtulması için spora teşvik etmek için nasıl işbirliği yapılacağı ve projeler hakkında istişarede bulunduk. Hepimizin amacı ve isteği aynı yöndedir. Artvin'e Artvin gençlerine, insanına en iyi hizmeti sunabilmektir. Biz ASKF olarak 2011 yılından beri bunun için çalışıyoruz. Artvin ASKF’nin kurucu spor kulüplerin adları şöyle;

Borçka Gençlik ve Spor Kulübü, Borçkaspor Kulübü, Borçka Esnafspor Kulübü, Ş.Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü, Muratlı Hudutspor Kulübü, Murgulspor Kulübü, Artvin Ormanspor Kulübü, Artvin Telekomspor Kulübü, Artvin Boks İhtisas Spor Kulübü, Artvin Kültür Turizm Doğa Gençlik Spor Kulübü, Artvinli Gençler Gençlik ve Spor Kulübü, Yusufeli Gençlik ve Spor Kulübü, Livane Çoruh Gençlik Spor Kulübü, Artvin 7 Mart Spor Kulübü, Borçka Öğrenci Spor Kulübü, Ardanuç Gençlik ve Spor Kulübü, Arhavi Tenis Kulübü, Arhavi Majörler Spor Kulübü, Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, Livane Tenis Kulübü, Hopa Gençlik ve Spor Kulübü, Arhavi Akademi Gençlik ve Spor Kulübü, Arhavi Folklor Araştırma Gençlik ve Spor Kulübü, Hopa Belediye Spor Kulübü, Karadeniz Bakır İlköğretim Okulu Gençlik ve Spor Kulübü, Ardanuç Spor Kulübü. BU vesileyle dfederasyonumuz hakkında kısa bir bilgi verme gereği duydum.
Her iki müdürümüze de görevlerinde başarılar diler yapacakları görevlerin Artvin için hayırlı olmasını temenni ederiz . "dedi.

Toplantıya Artvin ASKF Başkanı Sadettin DAĞ, Başkanvekili Alim ÇELİK, Genel Sekreter Erol ASLAN, Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Suat SEVİNÇ, Başkan Yardımcısı ve Futbol İl Temsilcisi Berkan KESKİN katıldılar .

Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Alt2 haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.