Bugün: 13.07.2020

MOTORCU DOSTU QUİÇK SİGORTA MOTOFESTE BÜYÜK DESTEK VERDİ

MOTORCU DOSTU QUİÇK SİGORTA  MOTOFESTE BÜYÜK DESTEK VERDİ
Motorcu dostu prestiji ile bilinen Quick Sigorta Artvin Motosiklet Festivaline sponsor olarak bir kez daha takdir topladı.Festival katılımcılarına t-shirt hediye eden Quick sigorta ayrıca motorcuların kullanabileceği çanta,kalem,ajanda gibi promosyon malzemelerini motorculara hediye etti.Festival alanında stand kuran Quick sigorta sigortacılık konusunda katılımcılara bilgilendirme yaptı. 06.08.2019 12:28
Motosiklet sigortasında oldukça rekabetçi fiyatlarıyla sektörde isminden söz ettiren Quick Sigorta Artvin Motosiklet Kulübü tarafından düzenlenen çeşitli yarışma etkinlerinde birinci olan sürücülere motorsiklet sigortası hediye etti.Festival’e Quick Sigorta A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Volkan Yıldız.Oto Teknik Uzman - Mehmet Yurdabak Müşteri ilişkileri ve Teknik Operasyon Müdürü - Şehnaz Demir Hasar Direktörü - Hakan Alkan katıldı.
Festival konusunda açıklama yapan genel müdür Yardımcısı Volkan Yıldız “ Şirketimiz her zaman motorcu kardeşlerimizin yanındadır,motorcu dostu kimliğimizle gurur duyuyoruz.Motosiklet festivallerine katkı sağlamaya çalışıyoruz.Nerede bir motorcu varsa hepsi bizim kardeşimiz gibi.Festivale sponsor olmaktan ve katılım sağlamaktan büyük mutluluk duyduk.
Artvin çok güzel bir yer,burası müthiş bir turizm potansiyeli barındırıyor.İnşallah sık sık Artvin’e gelebiliriz” diyerek sözlerine son verdi.
Festivalin bitiminden sonra alandan ayrılan Quick Sigorta yetkililerinin motorcularla olan yakın ilişkileri dikkatlerden kaçmadı.

Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Alt2 haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.