Bugün: 17.01.2021

BAKAN EYLEM YAPMAZ, SORUN ÇÖZER!

BAKAN EYLEM YAPMAZ, SORUN ÇÖZER!
T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk HDP'nin kapısında kayıp çocukların anneleri ile birlikte oturma eyleminde! Bu bir skandaldır. Bakanın kendisinin ne olduğunun farkında olamamasıdır. Ülkeyi HDP'nin yönettiğini bilmiyordum. 13.09.2019 10:48
Sen bakansın. Hem de aileden de sorumlu bakan. Ver talimatı, kim ya da kimler bu gençleri kaçırmışsa ya da kaçırtmışsa ver emri yaka paça alsınlar içeri. Parti adam kaçıramaz ki! O partinin yöneticileri deseniz mantıklı (!) Ama parti önünde oturuyorsunuz. Bakan çözüm diye parti binası önünde eyleme oturmuş. Bu dünyada bir ilktir ve asrın ironisidir.
Şimdi yapman gereken şudur? Devleti temsil edemediğin için istifa et ya da kalk ayağa gerekeni yap. Orada bir tiyatro oynanıyor. Lime lime siyaset kokan, ucuz bir tiyatro. Rol yeteneğiniz de çok zayıf.
Yine HDP bu çocukların sorumlusuysa TBMM'de birlikte yan yana oturuyorsunuz orada neden hesap sormuyorsunuz da Diyarbakır İl Başkanlığı önünde oturduğunuz bu insanlara açıklamak zorundasınız. Kayyum tadığınız belediyelerden birisi de Diyarbakır. Başkan dışarıda içeri de almadınız? Gerekçe neydi Teröre destek verdikleri için. O zaman niye dışarıda bu insanlar? Suçları yok ondan derseniz niye görevden aldınız? Delilleriniz nerede?
Bir kaç kelam da HDP'ye; siz TC'nin kanunlarıyla kurulmuş partisiniz. Bu ülkenin kurucu değerlerini parti tüzüğünüzde yaşatmak ve yazmak zorundasınız. Bu ülkenin milletvekili olduğunuzu bilmek ve kurallara uymak zorundasınız. BOP projesi olmaktan kurtulmadığınız sürece Türkiye'nin, 82 milyonun partisi olamazsınız olamayacaksınız.
23 Haziran seçimi öncesi bebek katili Öcalan'ın mektubunu ortak canlı TV yayınlarında değerlendirenlere, kırmızı bültenle aranan Osman Öcalan'ı " kırmızı bültenle arandığını bilmiyordum" deyip TRT şeşe çıkartanlara, çıkarttıranlara da hesap sorun kayıp gençlerimizin sevgili anneleri. Onların kapısında oturun vallahi daha iyi ve net sonuçlar alırsınız.

Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Alt2 haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.